środa, 12 września 2012

Zaczynamy!

Witam wszystkich po przerwie. Pora się już otrząsnąć z wakacyjnego lenistwa i zabrać do pracy! Czy są jakieś wieści o innych miejscach, czy pozostajemy w SDK na Smoczce? Jeżeli tak to sala jest dostępna od przyszłego tygodnia.
Zadstanówmy się, czy odpowiada nam taka koncepcja spotkań jak w zeszłym roku, czy zmieniamy coś - częstotliwość, tematykę?
Proszę napiszcie w komentarzach jakie dni wam odpowiadają do spotkań w trakcie tygodnia.

7 komentarzy:

 1. Witam Was serdecznie:) Ja niestety na razie nie będę uczęszczać na nasze spotkania, ale bardzo chętnie będę tutaj zaglądać i obserwować relacje z zajęć:) Do końca października codziennie chodzę na szkolenia popołudniami, kończę dopiero o 20, więc mimo że bardzo bym chciała to na razie nie dam rady. Dołączę do Was w listopadzie... a tymczasem życzę wszystkim dużo weny twórczej:):) Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam.
  Bardzo chętnie przyjdę. Mogę bywać co dwa tygodnie (praca na zmiany:)) ale akurat w przyszłym tygodniu mam 1-szą . Co do tematyki - może filcowanie?
  Pozdrawiam wszystkich:)

  OdpowiedzUsuń
 3. My się dostosujemy :) pozdrawiamy, ps. jestem za filcowaniem

  OdpowiedzUsuń
 4. ja sie dostosuje A co do filcowania jestem za bo obca mi ta technika:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się bardzo że ponownie będziemy się spotykać TS

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolego , koleżanki co z wami byłam dzisiaj i nikogo nie było !?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteś wielka że postarałaś się o ustalenie na nowo spotkań powakacyjnych i pomysł, aby każdy przedstawił swoje nowe prace jest fajny

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny!