sobota, 19 maja 2012

Poznajmy się - Decokuferek


Witam nasze Panie, oraz wszystkich którzy tutaj zaglądają:):)
Nasz grupa „ Koła Gospodyń Miejskich” już działa, za niedługo będzie czwarte spotkanie i myślę że potem kolejne i kolejne... W związku z tym myślę, że dobrym pomysłem będzie jeśli przedstawimy się tutaj trochę na naszym blogu, żeby było wiadomo kto jest kto, oraz czym się zajmujemy. To pozwoli odwiedzającym nas blogowiczkom dowiedzieć się czegoś wiecej na temat naszej grupy oraz naszej „twórczości” :) Na pewno będzie nam miło, jeśli dołączą do nas nowe osoby:)

Zacznę w takim razie od siebie...

Ja mam na imię Mariola. Zajmuje się rękodziełem od ok. 2 lat. Na początku zaczęłam od biżuterii handmade, a obecnie główną rzeczą którą się zajmuje jest masa solna. Trochę też próbuje swoich sił w decoupage.

Oto kilka zdjęć moich prac:

  
Są to przedmioty wykonane z masy solnej, tak jak wyżej wspomniałam. Drugie zdjęcie przedstawia aniołka, który dodatkowo ozdobiony jest techniką decoupage. 

Chętnie poznam nowe dziedziny rękodzieła na naszych spotkaniach, oraz oczywiście jeśli ktoś będzie zainteresowany, to pokażę jak wykonać ozdoby z masy solnej:)

Teraz zapraszam kolejna osobę do przedstawienia się i pochwalenia się swoimi umiejętnościami:):)


4 komentarze:

 1. Te aniołki są przecudnej urody :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, żę napisałaś coś o sobie, Mariolka! Wszystkie prace prześliczne, ale mnie najbardziej podoba się pierwszy aniołek i te malowane ręcznie kwiatuszki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję:) Iwonka, no to teraz kolej na Ciebie;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie moge się doczekac nauki robienia takich wspaniałości

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny!